کجا رو برای پیدا کردن تمام زره های بازی Assassin’s Creed Valhalla بگردیم؟

این بار با راهنمای قدم به قدم پیدا کردن تمام زره های نسخه جدید از سری Assassin’s Creed با شما همراه خواهیم بود. در این پست به صورت ریز به بررسی و نحوه یافتن تمام زره های بازی با نشان دادن موقعیت مکانی روی نقشه و کاملا تصویری می‌پردازیم.
دقت کنید که این پست احتمالا شامل اسپویل بخشی از بازی خواهد بود.

 

زره های بازی در سری Assassin’s Creed همیشه نقشی اساسی و پر رنگ را در بازی داشته اند. این زره ها نه تنها جلوه بصری زیبایی داشته و جذاب است بلکه با تنوع بسیاز زیاد خود به پلیر این اجازه را می‌دهند که دقیقا استایل و قیافه دلخواه خود و مهارت هایی که دوست دارد را در بازی داشته باشد.

 

ما در بازی هشت زره اصلی داریم :

• Huntsman Armor
• Magister’s Armor
• Brigandine Armor
• Galloglach Armor
• Mentor’s Armor
• Thegn’s Armor
• Thor’s Armor

هر زره به طور کلی از پنج بخش تشکیل شده است :

• ردا (Cloak)
• کلاه خود ماسک (Helmet)
• جلیقه اصلی (Torso)
• دستکش آهنی (Gauntlets)
• ساق بند آهنی (Greaves)


این پنج بخش تشکیل دهنده یک زره کامل معمولا در کل نقشه بازی پراکنده شده اند اما ارزش پیدا کردن را قطعا دارند. دلیل با ارزش بودن زره ها هم این است که اگر هر پنج جز زره را داشته باشید بسته به زرهی که کامل به دست آورده اید پاداش و جایزه ای بازی به پلیر می‌دهد.

بعضی از این ست ها به شما اجازه وارد کردن خسارت و آسیب بیشتری می‌دهد، بعضی دیگر کمک می‌کند شما در حالت پنهانی کشنده تر باشید. در کل بهتر است به جای مخلوط کردن زره ها با هم دیگر به دنبال پیدا کردن یک مجموعه زره کامل باشید.

ترکیب کردن زره مناسب با مهارت های مناسب آن زره می‌تواند شما را به یک واکینگ کشنده و بی رحم تبدیل کند. همچنین برای ارتقا و بهتر کردن زره های خود در بازی شما نیازمند موادی همچون کربن و نیکل و تنگستن و طلا خواهید داشت. هر دو امر گفته شده را ما در سایت آرپی گیم برای شما کاملا توضیح داده ایم و شما می‌تواید به مطالعه آن ها نیز بپردازید.

حال به بررسی و نحوه پیدا کردن هر هشت زره اصلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در زیر خواهیم پرداخت.

مجموعه زره Hidden بازی Assassin’s Creed Valhalla

بررسی :
این مجموعه زره طراحی شده است تا حالت مخفیانه بازی کردن شما را افرایش دهد. همچنین یکی از سخت ترین مجموعه هایی است که می‌توان همه پنج بخش آن را پیدا کرد. زیرا که هر کدام در مناطق دور دست و شهر هایی با تنوع سختی و قدرت زیاد قرار دارند.

مزایا :
1. افزایش آسیب رسانی در حالت خمیده و مخفیانه به مدت 10 ثانیه
2. افزایش آسیب رسانی ضربه به سر (Headshot)

دست کش های زره Hidden :

موقیت مکانی : Ratae در شهر لستربه دنبال یک گذرگاه زیرزمینی باشید. در ابتدا فقط تونل های زیرزمینی را دنبال کنید سپس با شلیک به آوار ها راه خود را به سمت جعبه جایزه باز کنید.

ماسک زره Hidden بازی Assassin’s Creed Valhalla :

موقیت مکانی در بازی : Londinium در شهر لندن
این یک مورد کمی به دقت نیاز دارد. اول از همه باید بزرگترین ساختمان چوبی دایره شکل در خارج از لندن را پیدا کنید.

ماسک در داخل این ساختمان است اما شما به سادگی نمی‌توانید وارد آن بشوید. در عوض با نگاه کردن به بالای سر خود می‌توانید شاخه درختی که از روی دیوار به طرف سازه چوبی خم شده است را ببینید. با بالا رفتن از آن شاخه به داخل شیرجه بزنید.

بعد از آن از آب خارج نشوید. به دنبال دیوار چوبی شکسته شده زیر آب بگردید و تونل را بعد از آن ادامه دهید. در آخر با شلیک کردن به مواد منفجره در شیشه های روی دیوار راه خود را به جعبه مورد نظر باز کنید.

شنل زره Hidden :

موقیت مکانی دربازی Assassin’s Creed Valhalla : منطقه کامولودونوم (Camulodunum)

برای شروع در منطقه حومه جنوبی شهر راه‌پله را پیدا کنید و سپس آوار ها را منفجر کرده و وارد شوید. برای منفجر کردن می‌توانید از شیشه های کوچک روغن در کنار درخت استفاده کنید. از درخت بالا رفته و یکی از شیشه ها را به سمت دیوار پرت کنید.

سپس به داخل تونل وارد شده و در انتهای راهرو به دری بسته خواهید رسید. بعد از آن به آب شیرجه زده و از طرف دیگر دیوار شمالی بالا بیایید. مسیر را دنبال کرده و در ادامه به سمت چپ بپیچید و از دیوار بالا روید. سپس با استفاده از تیر افقی متصل به سقف به سکوی مخالف بروید.

 

در آن جا درب قفل شده ای را خواهید یافت که نیازمند کلید است. در آب مجاور شیرجه زده و کلید را از پایین پیدا کنید. سپس برگشته و درب را باز کنید. این اتاق بن بست است اما شما می‌توانید با شلیک به یکی از درب ها از طریق نرده فلزی آن را باز کنید. اتاق را ترک کرده و به سکویی که مشرف به راهروی سیل زده است صعود کنید. دوباره به طرف دیگر پرش کنید و از دری که قبلا بسته بود وارد شوید.

در نهایت شما خود را در سمت دیگر راهروی سیل زده خواهید یافت و در آخر جعبه جایزه منتظر شماست.

روپوش زره Hidden :

موقیت مکانی دربازی Assassin’s Creed Valhalla : ابوراکوم در در جوریک (Eboracum Bureau in Jorvik)

برای پیدا کردن ورودی مکام مورد نظر به دنبال قبرستانی در منطقه جنوب شرقی جوریک باشید. در آن جا شما باید یک کف چوبی قابل شکستن پیدا کنید. این کف را شکسته به تونل وارد شوید تا به یک اتق باز و بزرگ برسید.

راه خود را به سمت راست ادامه دهید و سپس وارد اتاق اصلی خواهید شد. از قفسه کتاب به سمت چپ بالا رفته و کلید را پیدا کنید. با استفاده از این کلید نزدیک در به جعبه جایزه را می‌توانید باز کنید.

ساق پوش زره Hidden :

موقیت مکانی دربازی Assassin’s Creed Valhalla : معبد سرس در گلوستر (Temple of Ceres Bureau in Glowecestrescire)

مستقیما وارد ورودی اصلی معبد شوید و شیئی را در سمت راست خود بشکنید تا حفره ای را که می‌توانید از آن عبور کنید را پیدا کنید. سپس اتاقی از گاز سبز را خواهید یافت که اگر در آن بمانید به آرامی شما را مسموم خواهد کرد. عقب بایستید و یک مشعل روشن را در درون گاز بیندازید تا آن را مشتعل کند. بعد از آن سریعا از آن اتاق عبور کنید.

همین کار را در اتاق بعدی نیز قبل از رسیدن به کف چوبی قابل شکستن انجام دهید. پس از آن شما به یک مکان که باز پر از گاز خواهد بود وارد می‌شوید. گاز را با استفاده از شعله از بین ببرید و سپس با استفاده از مواد منفجره دیوار اتاقی که به جعبه جایزه ختم می‌شود را منفجر کنید.

در آخر جعبه برای شماست. همچنین امیدواریم که مجموعه زره Hidden را کامل کرده باشید.

زره کامل Hidden

 

بخش اول راهمای قدم به قدم بازی Assassin’s Creed Valhalla به پایان رسید. منتظر بخش های بعدی و پایانی باشید.

همچنین شما می‌توانید مجموعه والپیپر های 4k مخصوص این بازی را از طریق این لینک دانلود کنید.

نویسنده: Masbolofs
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری

تبلیغات متنی

logo-samandehi