آیا بررسی شخصیت سایبرپانک2077 به افزایش قدرت تخیل شما کمک می‌کند؟

بسیار خب، شما جای درستی را برای بررسی ساخت بهترین نوع و تایپ شخصیتی برای کاراکتر وی (V) در بازی سایبرپانک2077 انتخاب کرده اید.

در این پست راهنمای بازی سایبارپانک، ما چندین نوع از تایپ های شخصیتی خوب و موثر در بازی را برای شما بررسی و آماده کرده ایم.

شما قرار است ویژگی ها, امتیازات و مهارت های پیشنهادی برای ساختار هر شخصیت و نیز یک نمای کلی بر شخصیتی که می­خواهید بسازید را در این پست مشاهده کنید.

برای دانلود روی گزینه ادامه مطلب/دانلود کلیک کنید.

 

هر چند سعی کنید به این ساختار ها بطور قطعی نگاه نکنید. این راهنما درباره ایجاد کردن یک شخصیت کاملا برنده و قهرمان نیست. این بررسی ها بیشتر به شما یک فرصت برای شروع آسان می‌دهد. همچنین برای ایجاد سبکی از بازی که واقعا از آن لذت خواهید برد کمک می‌کند.

ساختار شخصیت سایبرپانک، چگونه کار می‌کنند؟

قبل از اینکه  ساختار را بررسی کنیم، بیایید یگ نگاه سریع به چگونگی ساخته شدن ساختار یک شخصیت موثر بپردازیم.

اگر بخواهیم کلی صحبت کنیم، ساختار یک شخصیت موثر روی زمینه های خاصی از تخصص متمرکز است. شما با صرف کردن امتیاز های به دست آمده بر روی مهارت هایی که باب میل خودتان است، می‌توانید سبک بازی خودتان را ایجاد کنید.

در ساخت شخصیت ها در بازی cyberpunk 2077 بهتر است فقط بر روی دو یا سه مهارت کلیدی متمرکز شوید.

ممکن است این محدود کننده به نظر برسد اما در واقع وقتی زمانش فرا برسد به شما آزادی بسیاری در توسعه شخصیت خود می‌دهد. شما می‌توانید هر مهارتی را که می‌خواهید ترکیب کنید و فضای کافی برای آزمایش کردن دارید.

ویژگی ها

ساخته شدن شخصیت ها در سایبرپانک2077 از سه عنصر اصلی پیروی می‌کند:

 ویژگی ها, مهارت ها و امتیاز ها

 

ویژگی ها آمار پایه شما می­باشند. آنها اساس ساخت شخصیت هستند و اینکه شخصیت شما چه نوع مسیری را قرار است طی کند تعیین می‌کنند.

پنج ویژگی در سایبرپانک وجود دارد:

1)بدن

2)رفلکس ها

3)توانایی های تکنیکی

4)هوش

5)جذابیت

در شروع بازی هنگامیکه شما شخصیت موردنظرتان را ساختید، به شما تعدادی امتیاز داده می‌شود تا به دلخواه خودتان خرج کنید. در این مرحله حداقل امتیاز سه و حداکثر شش است.

هنگامیکه در بازی قرار گرفتید و به مرحله بالاتر صعود کردید یک امتیاز ویژگی اضافی بدست خواهید آورد. حداکثر سطح در سایبرپانک2077, پنجاه است. بنابراین در طول بازی شما 50 امتیاز ویژگی می­توانید به دست آورید و از آن ها استفاده کنید.

با این حال این بدین معنا نیست که میتوانید 50 امتیاز را در یک ویژگی صرف کنید. هر ویژگی تا سطح 20 مجاز است بالا رود. به این معنا که شما میتوانید حداکثر 3 ویژگی با سطح ماکسیمم داشته باشید. به همین خاطر است که ساخت شخصیت ها در سایبرپانک2077 بر روی اینکه چگونه دو یا سه ویژگی اصلی را مصرف می‌کنید متمرکز شده است.

مهارت ها :

هر ویژگی به مجموعه ای از مهارت ها گره خورده است. مهارت ها توانایی های عملی هستند که شخصیت شما در طول بازی از آنها استفاده می کند.

شما با استفاده از هر مهارت باعث قوی تر شدن آنها می‌شوید. به عنوان مثال ، شلیک به دشمنان با تپانچه یا هفت تیر مهارت استفاده از اسلحه شما را افزایش می‌دهد.

هر بار که یک مهارت بالا می‌رود شما یک پاداش(به عنوان مثال آسیب بیشتر) و یا یک امتیاز بیشتر(درباره امتیاز ها در بخش بعدی توضیح بیشتری داده خواهد شد) تعلق می­گیرد. بالاترین سطح برای هر مهارت 20 است.

مهارت ها در سایبرپانک 2077 بر اساس ویژگی ها بصورت زیر دسته بندی میشوند:

1)مهارت های بدن:-)ورزشکاری-)نابودگری-)نزاع خیابانی

2)مهارت های رفلکسی:-)حمله کردن-)اسلحه کشی-)مبارزه با سلاح سرد

3)مهارت های فنی:-)مخترع و کرفت کردن -)مهندسی

4)مهارت های هوشی:-)استعداد نفوذ-)هکر بودن

5)مهارت های جذاب:-)خونسردی-)مخفیانه کار کردن


امتیاز ها :

امتیاز ها اساسا جزییات دقیق در ساخت شخصیت ها هستند. آنها به قوی شدن تایپ شخصیتی کمک می‌کنند.

امتیاز ها به دو شکل اند:

یا توانایی های ثابت هستند ، یا توانایی هایی هستند که تحت شرایط خاص  چه در داخل و چه در خارج از جنگ فعال می شوند.

امتیاز ها را می‌توان از طریق perk point خریداری کرد. هر بار که به سطح بالاتری می‌رسید یک امتیاز دریافت می‌کنید و زمانیکه یک مهارت به سطح  آستانه خاصی رسید یک امتیاز اضافی دیگری دریافت خواهید کرد.

نکته ای که درباره امتیاز ها باید به خاطر بسپارید این است که بر فرض مثال شما یک امتیاز را با بالا بردن سطح مهارت اسلحه کشی خود بدست آورده اید. دیگر نیاز نیست آن را صرف امتیاز اسلحه کشی بکنید. شما می‌توانید آن را صرف خریدن هر مهارتی که دوس دارید بکنید، با این فرض که شرایطش را دارید. در واقع ، برخی از امتیاز ها به سطح مهارت یا ویژگی خاصی نیاز دارند تا باز شوند. زمانیکه با ماوس بر روی امتیاز ها می‌روید این نیازمندی های بصورت لیست شده نمایش داده می‌شوند.

 شخصیت سازی ها در سایبرپانک2077

با در نظر داشتن تمام این اطلاعات ، وقت آن است که در مورد شخصیت سازی واقعی صحبت کنیم.باز هم سایبرپانک طیف گسترده ای از مهارت ها,ویژگی ها و امتیاز ها را ایجاد می‌کند. برای آسان کردن ساخت سبک بازی منحصر به فرد در ادامه با لیستی از ساختار شخصیت ها مواجه می‌شوید که خود ما در طول بازی به انها رسیدیم. ما اطلاعاتی در مورد ویژگی ها ، مهارت ها و امتیازات ارائه داده ایم که هر ساختار باید  آنها را در اولویت داشته باشد و به یاد داشته باشیدکه هیچ یک از این شخصیت سازی ها نهایی نیستند و به راحتی می توانید از آنها به عنوان پایه ای برای خلاقیت های خود استفاده کنید.

 

شخصیت v for Varitey در بازی سایبرپانک2077:


مفهموم این شخصیت، حول محور اینکه تمام مهارت ها و قدرت های به دست آمده منجر به یک مزدور تما عیار شود می‌چرخد.
این شخصیت را به عنوان نمونه ای برای ایجاد یک شخصیت و یک نقطه شروع بالقوه برای بازیکنان جدید در نظر بگیرید. نکته مثبت این است که شما در بسیاری از موارد مختلف تبحر خواهید داشت. همچنین نکته منفی و خنده دار هم این است که شما هیچ نوع تخصصی ندارید و برخی از امتیازات سطح بالا ممکن است غیرقابل دستیابی باشد.

ویژگی ها و مهارت های کلیدی :

• بدن ورزشکار و ورزیده
• دارای شخصیت تهاجمی
• هوش بالا و توانایی هک
• سبک بازی مخفیانه

سرمایه گذاری در این زمینه ها حق انتخاب زیادی به شما می دهد و این همان چیزی که در اینجا ساخته می شود. با ورزشکار بودن اطمینان حاصل می کنید که شما همیشه از یک سلامتی و استقامت مناسب برای کار برخوردار هستید. همچنین این امر باعث می‌شود احتمال بقای خود را در بازی بالاتر ببرید.

وجود شخصیت تهاجمی به شما در درگیری های دور و نزدیک کمک می‌کند تا با استفاده از یک اسلحه سنگین به خوبی به برتری برسید.
البته شما نباید از دو ویژگی مخفیانه کار کردن و توانایی هکر بودن این شخصیت غافل شوید. اگر به یک جنگ تمام عیار علاقه ندارید، ابتدا ک شناخت کافی از دشمنان خود با هک کردن پیدا کنید و سپس مخفیانه به نقات ضعف ان ها ضربه بزنید.

مزایای توصیه شده: (نکته : اسامی مهارت هایی که برای این شخصیت مناسب است.)

• Regeneration : التیام یافتن سریع – سلامتی شما را بالا نگه می دارد.
• Bulletjock : قدرت شلیک (Bulletjock) – آسیب رسانی اسلحه شما را افزایش می‌دهد.
• Biosynergy : بازیابی انرژی – قدرت مورد استفاده برای ویژگی هک (RAM) سریع تر دوباره پر می‌شود.
• Crouching Tiger : سرعت حرکت شما در حال مخفی را افزایش می‌دهد.

 

شخصیت I’m F*ckin’ Invincible! در بازی سایبرپانک2077:


اگر شما می‌خواهید شخصیت بازی یعنی وی (V) را به یک فرد نامیرا و غیرقابل کشتن تبدیل کنید باید این تایپ شخصیتی را بسازید. در این تایپ شما عملا تبدیل به یک تانک خواهید شد. شما می‌توانید با جمع کردن انرژی و آزادسازی آن به شدت به یک جسم خسارت بزنید.
از آنجا که شما بسیار پوست کلفت هستید، شما در خط مقدم خواهید جنگید و به دشمنان خود لبخندی از اینکه گلوله هایشان کمترین اثری را بر روی شما می‌گذارد تحویل خواهید داد.

ویژگی ها و مهارت های کلیدی :

• بدن ورزشکار و ورزیده
• قلدر و زورگو در سطح شهر
• مهارت مهندسی

سرمایه گذاری اصلی در اینجا روی بدن انجام شده است. شما تا آنجا که ممکن است قوی و سلامت هستید. در این تایپ شخصیتی شما بسیاری از مزایایی را دارید که بخشی از مهارت ورزشکاری هستند.
شما در این تایپ شخصیتی استاد کار با اسلحه های فئق سنگین و شاتگان ها هستید. یا ، می توانید حالت Street Brawler را انتخاب کنید ، که توانایی های شما را در استفاده از سلاح های سرد افزایش می دهد.
در جای دیگر ، توانایی فنی ممکن است یک امر عجیب به نظر برسد ، اما شما به اندازه کافی امتیاز یک جنبه دیگر برای یک صفت غیر از بدن خود خواهید داشت. توانایی فنی یک انتخاب خوب است زیرا در هر سطحی به طور مستقیم ارزش زره شما را افزایش می دهد ، به شما امکان دفاع بیشتری می دهد و کشتن شما را بسیار سخت تر می کند.

مزایای توصیه شده: (نکته : اسامی مهارت هایی که برای این شخصیت مناسب است.)

برای بخش بدن:
• Invincible – (شکست ناپذیر) حداکثر سلامتی شما را افزایش می دهد (5 امتیاز لازم است)
• Dog of War – بازسازی سلامت شما را در جنگ افزایش می دهد (16 امتیاز لازم است)
• Wolverine – بازسازی سلامتی در مبارزه سریعتر فعال می شود (16 امتیاز لازم است)
• Steel Shell – قدرت زره شما را افزایش می دهد (18 امتیاز لازم است)
• Indestructible – (تخریب ناپذیر) تمام آسیب های ورودی را کاهش می دهد (20 امتیاز مورد نیاز است)

برای بخش مهندسی :
• Blast Shielding – آسیب ناشی از انفجار را کاهش می دهد.
• Insulation- (عایق بندی) مصونیت در برابر ضربه را به شما می دهد (14 امتیاز فنی لازم است)

 

قسمت اول آموزش کامل بهترین کاراکتر ها برای شخصیت وی به پیایان رسید. با ما همراه باشید تا به زوری شاهد قسمت های دیگر این پست باشید.

 

 

نویسنده: Masbolofs
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری

تبلیغات متنی

logo-samandehi