در بازی Cyberpunk 2077 کدام یک از مسیرهای زندگی را باید انتخاب کرد؟

در این پست آموزش قدم به قدم انتخاب بهترین کاراکتر و مسیر زندگی در بازی Cyberpunk 2077  را بررسی کنیم.

ما قصد داریم به شما یک نمای کلی از سه مسیر و نوع شخصیتی که می‌توانید انتخاب کنید را بررسی کنیم.

تا شما بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید که شخصیت شما چه نوع ویژگی داشته باشد.

اصلا مسیر زندگی در بازی سایبرپانک 2077 چیست؟

ما در این بازی سه مسیر برای انتخاب داریم :

 

  1. Nomad
  2. Streetkid
  3. Corpo

 

شما مسیر خود را در اول بازی انتخب می‌کنید. حتی قبل از اینکه ظاهر شخصیت خود را ایجاد کنید. مسیر و تیپ شخصیتی شما اساسا پیشینه شماست. اینکه از کجا هستید و چه نوع زندگی ای را تا این لحظه سپری کرده اید.

 

تفاوت تیپ های شخصیتی در بازی Cyberpunk 2077 در چیست؟

 

انتخاب هر کدام از این مسیر ها و شخصیت ها در ابتدا برای شما یک بخش شبیه به آموزش و پیش‌گفتار را درباره آن حالت خواهد داشت. البته زیاد طولانی نبوده و حدود یک ساعت از وقت پلیر را می‌گیرد.

همچنین مسیری که انتخاب می‌کنید برای خودتان ممکن است شما را به سمت برخی رخداد ها و اتفاقات منحصر به فرد که تنها برای آن شخصیت در بازی رخ می‌دهد بکشاند.

علاوه بر این، انتخاب شما گزینه های گفتگوی اختصاصی آن شخصیت را در بازی هر از گاهی باز می‌کند.

البته یک نکته عجیب وجود دارد که آن هم این است که نوع انتخاب شما بر روی توانایی ها و مهارت های شخصیت شما تاثیری نداشته و همه شخصیت ها می‌توانند توانایی های یکسانی را در بازی کسب کنند.

 

چه شخصیتی را باید انتخاب کرد؟

 

قبل از وارد شدن به جزییات، زیاد نگران انتخاب مسیر درست در بازی نباشید. هیچ مسیری وجود ندارد که بتواند به آن لقب بهترین مسیر یا شخصیت بازی را داد. و زمانی که شما وارد نایت سیتی شدید، شخصیت شما زیاد فرقی ندارد که کدام باشد. اگر چه هر کدام از این سه شخصیت مراحل و کارهای خاص خود را دارند که شما را می‌توانند ساعت ها در شهر عجیب و زیبای نایت سیتی سرگرم کنند.

 

بررسی شخصیت Nomad در بازی Cyberpunk 2077:

شما به عنوان یک Nomad، زندگی خود را با سفر کردن در سرزمین های پست و بایر در منطقه آمریکای شمالی می‌گذرانید. در پیشگفتار این شخصیت، شما از قبیله و خانواده خود جدا شده اید و اکنون برای خود کار می‌کنید.

در نایت سیتی، شخصیت های Nomad به عنوان خارجی و یا اخراجی تلقی می‌شوند. این نوع تیپ شخصیت اغلب در شهر نایت سیتی درگیر کارهای خلاف و قاچاق و سرقت هستند.

اگر شما شخصیت Nomad را انتخاب کنید این فرصت را خواهید داشت که برعکس بقیه شخصیت ها بیرون از نایت سیتی در منطقه ای بیابانی به اسم Badlands بازی را شروع کنید.

 

بررسی شخصیت Streetkid در بازی Cyberpunk 2077 :

شما به عنوان یک Streetkid، در کف خیابان های فقیر نشین نایت سیتی بزرگ شده اید. شما در حال چرخیدن در شهر و انجام معاملات با انواع و اقسام افراد هستید که بیشتر آن ها هم غیرقانونی و مجرمانه است.

شما به معنای واقعی یک انسان با قطعات الکترونیکی روی خود هستید. فردی که برای زنده ماندن در این شهر دست به همه کاری می‌زند.

این شخصیت ایده آل برای افرادی است که می‌خواهند از خرابه های شهر راه خود را به سمت بهترین منطقه های شهر و بهترین شرایط زندگی برسانند.

شخصیت Streetkid در منطقه ای خشن و عجیبی به اسم Heywood داستان خود را آغاز می‌کند.

 

بررسی شخصیت Corpo  در بازی Cyberpunk 2077:

به عنوان یک شخصیت Corpo، شما در یک کارخانه ماشین کار می‌کنید. فردی که هدفش بالا رفتن از پله های ترقی در کارخانه است که در آن کار می‌کند، حال به هر نحوی که شده.

خراب کردن افرادی که در مقابل مسیر شما قرار می‌گیرند و نشان ندادن هیچ ترحمی به رقبا یکی از شاخصه های اصلی این شخصیت است. البته هیچ خصومتی شخصی در کار نیست بلکه همه این کار ها به خاطر تجارت و کسب و کار است.

این شخصیت ایده‌آل برای افرادی با شخصیت خونسرد و آرام است. همچنین اگر شما این شخصیت را انتخاب کنید، بازی را از قلب تجاری نایت سیتی شروع خواهید کرد.

 

باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: Masbolofs
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری

تبلیغات متنی

logo-samandehi